среда, 13 мая 2020 г.

Мікропозики онлайн

Продукти мікрофінансових організацій все частіше стають «паличкою-виручалочкою» для наших співгромадян в самих різних екстрених ситуаціях. Коли необхідно терміново сплатити будь-які послуги, придбати товар або просто зайняти кілька тисяч гривень на побутові витрати до зарплати, то можна звернутися в мікрофінансову компанію і подати заявку на отримання необхідної суми без надання довідок про доходи та залучення платоспроможних поручителів.
 
В даний час на ринку мікрокредитування працюють декілька популярних установ, які готові надати позики фізичним особам на спрощених умовах. Потенційному позичальникові для укладення найбільш вигідної угоди необхідно вибрати відповідну організацію, де пропонуються прийнятні умови. Для цього є кілька способів, наприклад, скористатися можливостями інтернету або порадитися зі знайомими людьми, які користувалися послугами мікрокредітних установ. Як правило, щоб оформити мікропозики потрібен тільки паспорт і відповідність простим вимогам до позичальників.
Для багатьох кредиторів статус кредитного досьє не грає особливо важливу роль, і тому взяти позику можна навіть з поганою кредитною історією. Крім того, деякі кредитні організації пропонують можливість обзавестися необхідною сумою, подавши онлайн заявку через їх офіційний сайт, а після отримання позитивної відповіді вибрати один з найбільш зручних варіантів перерахування грошей, наприклад, на банківську карту, розрахунковий рахунок, віртуальний гаманець, або готівкою.

Порядок надання мікропозик

У кожної мікрофінансової організації є певні правила надання позикових грошей. Зрозуміло, ці правила відповідають встановленим вимогам законодавства, так як діяльність подібних компаній регулюється НБУ. При першому зверненні потенційного позичальника не вдасться отримати велику суму, оскільки йому необхідно довести своє відповідальне ставлення до боргових зобов'язань, зате в процесі довгострокового і сумлінного співробітництва розмір мікропозик буде зростати в умовах стає все більш вигідними.

Новим клієнтам доступні мікропозики онлайн за паспортом в розмірі до 10 000 гривень на термін від 5 днів до 1 місяця. Вартість такої фінансової допомоги в деяких організаціях залежить від параметрів претендента, проте в більшості випадків встановлена середня процентна ставка від 1% до 2,5% в день. Крім умов видачі грошей є певні вимоги до заявників.

Стандартні критерії відбору мають наступні параметри:
    • вік від 18 до 70 років;
    • наявність українського громадянства;
    • постійної прописка на території України;

Також буде потрібно якась гарантія повернення виданих коштів, тому потрібно вказати в анкеті-заявці джерела доходу, який не обов'язково підтверджувати відповідними довідками, а достатньо всього лише вписати достовірні відомості про роботу та заробітну плату. При заповненні заяви рекомендується надавати повні дані, тому що чим більше позичальник розповість про себе, тим вище шанс отримати позитивну відповідь. Як правило, запити обробляються вручну або в автоматичному режимі за 10 - 30 хвилин. Відповідь відправляють на вказаний номер мобільного телефону і електронну пошту. При позитивному рішенні необхідно вибрати найбільш зручний спосіб перерахування коштів і підписати договір. Як тільки факт запозичення підтвердитися, клієнт відразу одержить позикові гроші.

Мікропозики по паспорту з поганою історією

Сьогодні досить багато людей не можуть взяти позику в банку через поганий кредитного досьє. Щоб хоч якось збільшити свої шанси вони повинні надати забезпечення позики, наприклад, цінне майно у вигляді застави або залучити поручителів. Але не у багатьох наших співгромадян є можливість виконати подібні вимоги, а значить, в 95% випадків заявка не буде схвалена.

Тепер кожна організація, яка видає мікропозики онлайн за паспортом повинна надавати інформацію про своїх клієнтів в БКІ. Це означає, що, якщо людина взяла короткострокову позику і не виплатив його відповідно до договору, тим самим порушивши його, даний факт буде занесений в його кредитну історію, та інші позикодавці вже будуть знати про те, як людина ставиться до боргових зобов'язань. Те ж саме відбувається, коли позичальник своєчасно погашає заборгованість. Таким чином, маючи негативні записи в досьє, можна звернутися в МФО, у яких є спеціальні програми для поліпшення репутації, взяти кілька позик, швидко їх виплатити, а після, вже з позитивними позначками в КІ звернутися в банк за великим кредитом.

Комментариев нет:

Отправить комментарий