среда, 13 мая 2020 г.

Плюси і мінуси мікрокредитування

Життєвий шлях людини влаштований таким чином, що трапляються ситуації, коли в терміновому порядку потрібні фінанси, але, на жаль, взяти в борг у друзів, або родичів не виходить. Тоді позичальник відправляється в банк, щоб оформити кредит.
 
Сучасні банки, щоб знизити ризик втрати своїх грошей, виставляють клієнтам жорсткі вимоги, в результаті чого більшість заявок банківським комітетом відхиляються. У разі, коли позичальник отримує відмову в великому банку, починає шукати для себе оптимальні умови.

Щодня на ринку з'являються молоді організації, які спеціалізуються на оформленні кредитів населенню країни. Окрему щабель займають фінансові організації, які надають клієнтам мікрокредити. Перед тим як оформити мікрокредит, будь-яка людина має володіти інформацією про існування плюсів і мінусів такого кредитного продукту.

Мікрокредит - це позичання невеликої суми грошей клієнту на мінімальний термін. При оформленні такого типу кредиту працівники банку вимагають паспорт, довідку про заробітну плату, документ, що підтверджує місце роботи і хороша кредитна історія.
Основною перевагою мікрокредитування відсутності стандартних вимог при оформленні кредиту в велику банківську установу. При бажанні оформити мікрокредит, людині не потрібно відвідувати офіс або підписувати кредитний договір. Як правило, заявку на оформлення кредиту можна подати онлайн, при цьому заощаджується час клієнта. Для того щоб оформити мікрокредит онлайн потрібно наявності карти, яка відкрита на ім'я клієнта і доступ до інтернету. Через 20 хвилин після внесення основних даних, фінанси перераховуватися на картку позичальника. Як правило, такий вид кредитування використовують люди, яким в терміновому порядку потрібно маленька сума грошей на мінімальний період, наприклад, до заробітної плати, або пенсії.

Але існує і темна сторона такого виду позики. Через те, що фінансові організації не вимагають присутності позичальника, не підписується договір між банківською установою та клієнтом, а також з огляду на миттєву швидкість надходження грошей на рахунок карти власника, процентна ставка досить висока. Справа в тому, що нарахування відсотка на позичену суму відбувається щодня, а не щорічно, як це передбачено в звичайних банківських установах. Тому при оформленні мікрокредиту клієнту варто уважно вивчити процентну ставку, і порахувати яку суму грошей доведеться позичальникові переплатити.

Ще одним недоліком такого типу кредитування є надання невеликої грошової суми. Тому якщо людині потрібно великі фінанси, то мікрокредит не виправить ситуацію, а тільки її посилить.

Таким чином, якщо людина вирішила оформити мікрокредит, то варто зважити всі переваги і недоліки такого типу кредитування.

Комментариев нет:

Отправить комментарий