среда, 13 мая 2020 г.

Кредити пенсіонерам

Люди старшого віку стикаються з проблемою під час фінансових операцій. Отримання кредиту - найбільш поширена труднощі для українських пенсіонерів. Пов'язано це з підвищеними вимогами і обмеженнями, прописаними в статутах банківських установ. Головними причинами, через які люди пенсійного віку не оформляють позику, виступають:

     - Вимога довідки про доходи з банку;
     - Обмеження за віком.

Кредит пенсіонерам в Україні традиційно видають на основі довідки про доходи. Оскільки розмір пенсії не завжди відповідає мінімальним вимогам, у видачі кредиту відмовляють. Шансів отримати позику більше у тих пенсіонерів, які крім пенсії отримують також заробітну плату або соціальну допомогу. Іншим довести платоспроможність складно, навіть при наявності майна.

Обмеження за віком також негативно впливають на рішення по кредиту. Максимальний віковий поріг визначає банк самостійно. Часто люди стикаються з обмеженням до 65 років. Що робити в такій ситуації, коли кошти необхідні терміново, а банк відмовляється видавати кредит готівкою пенсіонерам. Україна не розробила законодавчої бази, що регулює дане питання. Кредит працюючим пенсіонерам отримати простіше, оскільки у них є документальне підтвердження доходу, і банк має підставу для видачі грошей. Але що робити людям на пенсії і без роботи, яким необхідно отримати гроші, а бюрократичні підступи не дозволяють зробити це?

Кредит пенсіонерам без поручителів

Право отримати гроші дають фінансові компанії, що видають кошти під заставу майна. Клієнти надають під заставу нерухомість або транспорт і отримують гроші готівкою. Перевага такої процедури в тому, що такий варіант в більшості випадків виступає більш вигідним для соціально незахищених верств населення. Це зв'язано з тим що:

     - Кредитна ставка пропонується нижче, ніж при традиційному позику;
     - Є альтернатива для виплати тіла кредиту (частинами або в кінці терміну кредитного договору);

Небагато компаній погоджуються видавати готівку людям, старше 65 років, оскільки є певні ризики. Перш за все, позичальники з цієї категорії мають єдине джерело доходу, який, до того ж, регулюється державою і не відповідає реальній економічній ситуації. Тому відносно мало кредиторів погоджуються видавати кредит пенсіонерам. Україна поки не вийшла на такий економічний рівень, коли кредитування здійснюється під невисокий відсоток кожному бажаючому. Ринок кредитування обмежує можливості пенсіонерів брати участь у фінансових операціях, а позику під заставу - це оптимальний вихід з ситуації, що склалася. Більш того, такий вид кредиту можна отримати без поручителів, що спрощує процедуру оформлення угоди.
Кредит пенсіонерам. Київ - центр кредитних рішень

Столиця України - це діловий центр, де зосереджені фінансові компанії, що пропонують послуги для різних верств населення. У Києві пенсіонери отримують гроші без поручителів і довідок про доходи.

Кредит пенсіонерам: онлайн заявка

Дізнатися умови кредитування і процентну ставку пенсіонери можуть, не виходячи з дому. Детальна інформація публікується на сайтах фінансових компаній. Люди старшого покоління (за допомогою дітей або онуків) заходять на сторінки, знайомляться з вимогами і приймають рішення про оформлення кредиту під заставу майна. Тільки після детального ознайомлення пенсіонери подають заявку і чекають дзвінка співробітників компанії. Це дозволяє людям не витрачати час і сили на відвідування установ і очікування в чергах. Для людей пенсійного віку ці моменти відіграють важливу роль.
Гроші в кредит пенсіонерам готівкою

Далеко не всі пенсіонери беруть нововведення у вигляді банківських карт. Тому для них важливо співпрацювати з компаніями, які видають гроші готівкою. Такі установи йдуть назустріч шановним клієнтам і перераховують кошти в зручній формі. Наявність майна - нерухомості або автомобіля - дає шанс людям похилого віку здійснити заплановані фінансові дії.

Таким чином, пенсіонери мають можливість отримати позику під заставу майна без обмеження у вигляді довідок про доходи або вікових рамок. Враховувати інтереси різних верств населення - пріоритетне завдання фінансових компаній. Прогресуючі організації дають можливість пенсіонерам отримати грошові кошти на підставі майна і розробляють персональні схеми погашення процентної ставки.

Комментариев нет:

Отправка комментария