пятница, 1 мая 2020 г.

Як уникнути застуди та інфекцій

Як уникнути застуди та інфекцій.


Саме час для застуди це осінь, зима і рання весна. Застуда, одна з найпоширеніших захворювань, що викликається вірусами. Краще запобігти хворобі чим потім її лікувати. Для цього потрібно вчасно вживати заходів профілактики. І так, зверніть увагу на кілька правил:

1.Одягайтеся завжди по погоді. Найголовніше, щоб ноги, вуха і горло були завжди в теплі.

2.Підтримуйте чистоту в будинку і на роботі. Робіть вологе прибирання, провітрюйте приміщення. І частіше виходьте на свіже повітря.

3.В період застуд користуйтеся противірусними мазями для носу. Після того, як прийдете додому обов'язково промивайте ніс і мийте руки.

4.Приймайте вітаміни та імуностимулятори. Пийте побільше лікувальних чаїв з лимоном, мені наприклад дуже допомагає чай з імбірем. Його корисні властивості укріплюють імунітет, він є хорошим засобом для профілактики від грипу. Добре пити чаї з брусницею і обліпихою так само малина добре відома своїми лікувальними властивостями. Не забувайте також про трав'яні чаї: липа, ромашка, калина і т.д .., і обов'язково в їжу вживайте часник. Загалом, побільше свіжих фруктів і овочів, що б організм був неослабленим і дав відсіч інфекціям.

Вже чисто від себе скажу, ще добре допомагають аромалампи з антибактеріальними аромаслами, наприклад, масло чайного дерева, яке володіє противірусними властивостями. Ну і звичайно найголовніше зберігайте позитивний настрій. Адже доведено, що життєрадісні і цілеспрямовані люди хворіють значно менше.

Комментариев нет:

Отправить комментарий