пятница, 1 мая 2020 г.

Як бути в формі завжди


Як бути в формі завжди

Ми завжди хочемо, мати гарне тіло. Навіть якщо деякі з нас вже змирилися зі своїми недоліками все одно потрібно прагнути до кращого і намагатися завжди бути в формі. Це стосується всіх як жінок так і чоловіків. Особливо важко жінкам, які пройшли пологи, а особливо другі, після яких важче повернутися в свою звичну форму так як тіло вже не таке еластичне і потрібно багато праці, щоб прийти в форму. Але все можна виправити і все в ваших руках. Головне мати бажання, а якщо є бажання, то вам і стануть в нагоді мої поради.

1.Для початку запишіться у фітнес-клуб, басейн або просто почніть бігати. Головне правило для втрати ваги, витрачайте більше калорій, ніж з'їдаєте.

2.Вам потрібно звикнути правильно харчуватися. Це не означає, що потрібно мучити себе дієтами, щоб схуднути. Досить буде виключити з Вашого раціону: солодке, жирне, смажене, копчене, борошняне і поменше спецій. Їжте свіжу і здорову їжу, наприклад: фрукти і овочі.

3.Робіть зарядку вранці, ходіть в басейн, робіть обгортання і антицелюлітні масажі, бігайте, в загальному побільше руху, можна також користуватися масажними поясами і пам'ятайте в боротьбі із зайвими калоріями всі засоби хороші, головне, щоб вони спалювалися.

4.Висипайтесь. Здоровий сон прискорює обмін речовин, а це призводить до спалювання калорій.

5.Любіть і будьте коханими. Любов - це найкращий метод завжди підтримувати себе у формі. Завжди будьте в доброму гуморі і взагалі будьте позитивною і оптимістичною людиною. І тоді Ви притягатимете в своє життя радість і задоволення і у Вас все вийде.

Комментариев нет:

Отправить комментарий