среда, 13 мая 2020 г.

Кредит під заставу майна

Додаткові кошти на здійснення різних особистих цілей отримують не тільки в формі традиційного кредиту в банку під високий відсоток. Цей спосіб давно не виправдовує себе через те, що процентна ставка обтяжує позичальника. Перевірена альтернатива - взяти кредит під заставу майна. Даний вид кредитування також називають забезпеченим, тому що гарантія виплати тіла кредиту забезпечується майном, залишеним в заставу. В якості застави виступають транспортні засоби, житлова і комерційна нерухомість, діючий бізнес.
 
Гроші під заставу майна: причини популярності

Зростання запитів на даний вид кредитування фінансисти пояснюють спрощеної процедурою видачі грошовий засобів. Низька процентна ставка дозволяє взяти позику без значної переплати, а наявність застави гарантує безпеку для кредитора. Двостороння вигода виступає основою для партнерських відносин між фінансовою компанією і клієнтом.

Причини, за якими кредит із заставою майна став вигідною альтернативою традиційним позиками у банків, складаються в наступних фактах:
Фінансові компанії видають кредит під заставу за простою схемою

1. Забезпечений кредит дає кредитору гарантію повернення коштів, через що він видає суму позичальникові навіть з поганою кредитною історією. Спрощений процес пояснюють тим, що наявність застави гарантує повернення тіла кредиту. Комерційна або житлова нерухомість, транспортний засіб (авто або спецтехніка), фірма - це основа довірчих відносин між фінансовою компанією і клієнтом.
Умови такого кредитування вигідні для обох сторін

2. Головна перевага - відносно низька процентна ставка, в порівнянні з іншими видами позики. Можливість виплачувати тіло кредиту щомісяця рівними частинами або в кінці терміну дії дозволяє спланувати фінансові дії і операції з особистими активами.
Позики під заставу майна видаються на тривалий термін

3. Фінансові компанії та банки видають гроші на більш тривалий термін, ніж без оформлення забезпечення. Це дає право користуватися грошовими коштами, погашаючи кредит меншими частинами. Також кредитори надають право пролонгації терміну дії договору. Продовжити період кредитування можна в кінці терміну кредитної угоди.

Кредит під заставу нерухомого майна

Найпоширеніший вид кредиту - позика із заставою нерухомості (житлової або комерційної). Це можливість отримати грошові кошти за рахунок нерухомого майна під невисоку процентну ставку. Фінансисти відзначають наступні переваги такої позики:

     - Висока ліквідність предмета застави дає шанс отримати круглу суму за короткий термін;
     - Отримані кошти можуть спрямовуватися на інші видатки (придбання нової нерухомості в тому числі);
     - Видані гроші допоможуть рефінансувати зобов'язання і виплатити особисті кредити;
     - Право взяти кредит під заставу майна без довідки про доходи, що значно знижує кількість бюрократичних процедур.
     - Забезпечене кредитування дозволяє збільшити період погашення.

Таким чином, нерухоме майно в силі приносити дохід не тільки завдяки оренді. Квартира або будинок, залишені в заставу, дають реальний актив для розвитку бізнесу або інвестування. Позика під заставу майна виступає оптимальною і вигідною альтернативою для отримання фінансової підтримки в різних бізнес-операціях. Спрощений режим оформлення угоди і мінімальний пакет документів дозволяють використовувати кошти за призначенням без очікування рішення по кредиту і затяжний підготовки договору.

Комментариев нет:

Отправить комментарий