среда, 13 мая 2020 г.

Що робити, якщо забули карту в банкоматі?

Швидше, швидше, швидше ...
Ви постійно кудись поспішаєте, часом забуваючи про найнеобхідніше. Забуваються ключі від будинку на роботі, а ключі від робочого кабінету - вдома. Забуваємо парасольку в кафе і карту в банкоматі.

Стоп! Якщо забули ключі, то за ними можна повернутися. Якщо забули парасольку, то можна купити нову. А ось якщо забули карту, та ще із зарплатою?! Що робити тоді? А адже забути її не складно. Банкомат спочатку видає банкноти, а потім карту. Схопив гроші і далі, в круговорот дня. А карта так і залишилася в банкоматі. Як бути, якщо забув карту в банкоматі?

А якщо ще й згадали до вечора? А якщо це був вечір наступного дня? Можна, звичайно, посипати голову попелом і лаяти себе всілякою лайкою. Але ... Справі це навряд чи допоможе. Забули карту в банкоматі? А чек-то хоч забрали? Тоді поздоровляємо, подивіться на нього уважно. Там повинен бути написаний телефон того банку, якому належить даний банкомат.

Так ось найрозумнішим дією буде подзвонити в банк і сповістити про те, що трапилося. У банку заблокують рахунок. Так, принаймні, ніхто не зможе підібратися до ваших кровних. До речі, дзвонити можна в будь-який час доби - у банку є цілодобова технічна підтримка.

А якщо карта не забута, а проковтну банкоматом? Адже він, цей банкомат, просто бездушна машина. А машина, може ламатися. Тоді все одно дзвонимо в банк. Співробітники заблокують рахунок, виймуть картку, а після перевірки повернуть її власнику.

А якщо карта забута або проковтну не в рідній країні, а за кордоном? Все одно дзвонимо в банк. Тільки в даному випадку в «закордонний», точніше в той, якому належить банкомат. Рахунок буде заблокований. А ось карта вилучена і повернена власникові. Та ось тільки не вам, а банку, який її видав. А як же ви? А ви отримаєте її після повернення на Батьківщину, в банку-емітенті, після виконання певних формальностей.

Але все може бути і простіше.

Забули карту в банкоматі? Зате банк вас пам'ятає, і не тільки пам'ятає, але любить, цінує і піклуватися про вас. Може статися так, що саме співробітники банку і нагадають про забуту карту. Як? Дуже просто: телефонним дзвінком на ваш мобільний телефон або смс повідомленням.

Саме так чинять співробітники ПриватБанку, та й деяких інших теж. А ще вони можуть дати докладну інструкцію про те, як отримати гроші без картки. Але от якщо угораздило забути картку в іншому місті, то повернути її можуть тільки в тому місті, і тільки в тому відділенні банку, в якому вона була отримана. Втім, у в кожній бочці свої заморочки, а у кожного банку свої правила. Загалом, забув карту в банкоматі - дзвони в банк. А вже там все пояснять.

Комментариев нет:

Отправить комментарий