пятница, 1 мая 2020 г.

Що повинно бути в косметичці кожної жінки?

Що повинно бути в косметичці кожної жінки?


Ми жінки, завжди хочемо виглядати добре. Для цього одна половина жінок носить з собою цілий маленький чемоданчик косметики, ну а інша половина насолоджується своєю природною красою і зайва вага їм ні до чого.

Ось для тих, хто користується косметикою і буде цікава моя стаття.

Для початку витрусимо все з косметички і наведемо порядок. І так, що в першу чергу має бути в косметичці. Головне - не перестаратися. Потрібно мати із собою мінімальну кількість коштів, так як основний макіяж робиться вдома, але якщо раптом Ви опинитеся поза домом, то Ви повинні зробити Ваш повсякденний макіяж, тими засобами, які знаходяться завжди з Вами.

Ідеальна косметичка повинна складатися з таких засобів:

- люстерко;

- крем денний або під макіяж (яким Ви користуєтесь);

- тональний крем або маскуючий олівець або якщо користуєтеся, то пудра;

- блиск або помада для губ;

- туш для вій.

Це стандартний набір домашньої косметички, яку також можна взяти і в дорогу.

Для деяких жінок список косметичних засобів тільки починається, деякі з них носять в косметичці ще й тіні, ФЕГ для вій, який зраджує Вашим віям пишність, насичений колір і вони стають довшими інші носять духи, пилочку для нігтів, серветки, гребінець кошти для волосся і тіла і т.д. . У кожної з нас свої критерії вибору засобів, які повинні знаходиться в косметичці, головне щоб найнеобхідніше було завжди у нас під рукою. Багато жінок мають три косметички - для дому, роботи та подорожей.

А тепер важливий момент, потрібно вибрати ідеальну для Вас косметичку вона повинна бути в першу чергу зручною для Вас.

Наприклад, існують такі критерії за якими можна підібрати собі косметичку - це її форма, розмір, матеріал, наявність відділень, зручна ручка, жорстке дно і, звичайно ж, дизайн.

Найбільший варіант жіночої косметички - це б'юті-кейс. Така косметичка-чемодан - незамінна річ для професійних візажистів і кожної жінки, яка хоче вмістити в одну косметичку все чим вона користується. Косметичку з невеликим вмістом жінка повинна носити для того, щоб протягом дня можна було поправити макіяж.

Кожна дівчина знає, що гарний макіяж має велике значення, а особливо, коли макіяж робить виразними очі. В цьому Вам допоможе ФЕГ для вій - це сироватка для росту вій.

Комментариев нет:

Отправить комментарий