вторник, 26 февраля 2019 г.

Штамбові троянди – аристократи Вашого саду

Штамбові троянди

 Штамбові троянди ще називають «трояндовими деревами», через зовнішню схожість, але, на жаль, в садах України такі «дерева» до сих пір рідкість, а дарма. Адже вони довго і рясно цвітуть, менше вражаються хворобами і мають вищу стійкість до морозів ніж кущові троянди.

Штамбові троянди

 Для створення штамбової троянди обраний сорт прищеплюють не в кореневу шийку, як у звичайних кущових, а на високу підщепу, яка являє собою штамб (з німецької «штамб»: частина стовбуру від кореневої шийки і до крони). Саме по цій причині штамбові троянди набагато вищі в ціні. Головна складність полягає в тому, що для вирощування штамбу витрачається довший період – від 4 до 5 років. Найпоширенішим видом штамбу, який використовують у декоративних садах, є стандартний (1-1,2 м) штамб, на який часто щеплять найкращими сортами чайнихплетистих та троянд флорібунда.

Штамбові троянди

 Штамбова троянда має ряд переваг: по-перше, вона дуже декоративна, компактна і не займає багато місця; по-друге, для того щоб насолодитися ароматом та чарівністю квітки Вам не потрібно низько нагинатися; по-третє, з її допомогою Ви зможете створити неймовірні клумби, розарії, прикрасити сад і газон.

Штамбові троянди

 «Трояндове-дерево» менше вражається хворобами та шкідниками, тому що крона краще провітрюється, що гарантує набагато нижчий рівень враження поширеними для «королеви квітів» хворобами. Крім того, завдяки сильній кореневій системі та гарній освітленості крони, утворюється більша кількість квіток, які покривають всю верхівку. На зиму такі троянди необхідно прикривати, технологія мало чим відрізняється від укриття звичних кущових сортів.

Штамбові троянди

 Якщо Вам немає де висадити цю красуню, тоді ви запросто зможете вирощувати її в горщику на балконі, терасі або прикрасити парадний вхід. Зимою просто перенесіть їх в підвал або в інше місце, де троянда зможе спокійно перезимувати.

Штамбові троянди


Штамбові троянди

Комментариев нет:

Отправка комментария