вторник, 26 февраля 2019 г.

Озеленення стін: виткі рослини

 За допомогою витких рослин можна романтично озеленити стіни, вікна ,двері та паркан.
  
Відомо безліч різноманітних витких рослин, які допоможуть прикрасити ваш сад. Самі популярні – це декоративний виноград та плющ.

Озеленення стін

Плющ звичайний

  Плющ ( – декоративна та невибаглива рослина. Додатковою перевагою є те, що плющ вічнозелений, тому взимку ділянка, яку заплітає ця рослина, не стоятиме голою. Надає перевагу невисоким температурам та, в залежності від сорту, напівтінь, тінь або сонце. Росте майже в будь-якому ґрунті.
   Влітку плющ необхідно більше поливати, щоб грунт був вологим весь час, а зимою давайте ґрунту можливість підсохнути.

Озеленення стін

 Цей вічнозелений красень допоможе стилізувати «під старовину» фундаменти будівель. Якщо ви вирішили використати плющ, щоб прикрасити стіну будинку з дорогим ремонтом, тоді будьте обережні, тому що він може їх пошкодити.
  У плюща звичайного розвиваються додаткові повітряні корінці, завдяки яким вони повзуть стіною й без допомогою підпори.

Виноград Вічі

 Виноград Вічі – це ліана, яка може сягати 20 м. Його часто використовують в ландшафтному дизайні для озеленення майже всіх споруд – від заборів і до стін будинку.
 За допомогою маленьких присосок рослина заплітає густим килимом будь-яку ділянку. Додатковою особливістю Вічі є те, що восени світло-зелені листочки набувають різноманітних відтінків (див. фото).

Озеленення стін

Для створення щільної стіни висаджувати виноград необхідно на відстані 100-150 см біля поверхні, яку потрібно заплести. У вирощуванні не вибагливий, морозостійкий, любить сонячні місця.

Комментариев нет:

Отправить комментарий