вторник, 26 февраля 2019 г.

Сади з каменів

 Існує близько чотирьох категорій декоративних садів, при створенні яких художньо поєднуються рослини і камені: альпінарії, кам’янисті сади, міксбортери і підпорні стінки.
  Альпінарій або альпійська гірка чи розарій повторює природній гірський рельєф і базується на характерних для нього видах рослин. Вважається недоцільним, наприклад, висаджувати на альпінаріях сорти садових квітів.

Сади з каменів

 Кам’янисті сади – переважно горизонтальна пейзажна композиція, де камінь утворює фон поверхні, рельєф, серед якого у підготовлених нішах розміщуються групи декоративних рослин.

Сади з каменів

 Міксбордери – композиції різних за формою та забарвленням рослин, облямовані каменем. Основна роль відведена рослинам, які створюють строкате полотно. Переважно це кущі, килимкові та сукуленті рослини.

Сади з каменів

 Підпорні стінки – служать для укріплення схилу чи тераси. Кладка з каменів робиться у такий спосіб, щоб поміж ними залишились ніші чи кишені для рослин. Рослини висаджують таким чином, щоб уникнути зайвої строкатості. Найкраще підходять виткі чи чіпкі рослини: плющ, дикий виноград та ін.

Сади з каменів

Комментариев нет:

Отправить комментарий