вторник, 26 февраля 2019 г.

Як вирощувати троянди вдома і на балконі


Вирощувати троянди можна не тільки надворі, але і на підвіконні або на балконі. Найкраще для цього підходять мініатюрні сорти, низькі чайно-гібридні і флорібунда (напр. Дует, Лимбо, Ностальджи, Акварель, Ель Торо, Жорж Данжан, Спарлін Раффлз, Брати Грім, Лайонз та ін). 
            
   Головними складовими для гарного розвитку рослини є полив, світло в достатній кількості та удобрення. Важливо слідкувати за вологістю ґрунту. Він не повинен пересихати і бути занадто вологим. Під час поливу важливо, щоб вода не покривала весь піддон. Троянди, які вирощуються в кімнаті особливо потребують частого обприскування та вологого повітря.

   Бажано, горщики з рослинами поставити у піддони на шар гравію товщиною 2-3 см, для кращого насичення поливом, також це допоможе уникнути перезволоження. Восени і взимку троянди потребують додаткового освітлення, тому їм на декілька годин потрібно вмикати додаткові лампи денного світла. А влітку навпаки притіняти, щоб рослинка не отримала опіків.

   Для того щоб Ваші троянди довго цвіли, кожну квіточку або суцвіття, після того як вона відцвіла, необхідно зрізати. Регулярно перевіряйте рослини на рахунок захворювань і шкідників. При перших же ознаках починайте боротьбу з ними, так у Вас більше шансів зберегти вашу рослину.

  В літку кімнатні троянди краще виносити на свіже повітря – в сад, терассу або на балкон. Особливо будьте обережні, коли восени будете переносити рослини назад в приміщення. Уважно перевірте листочки і квітки від такого шкідника, як павутинний кліщ.
  Дотримуючись цих простих правил Ви зможете вирощувати Ваші улюблені троянди в себе в квартирі та прямо в будинку.

Комментариев нет:

Отправка комментария