вторник, 26 февраля 2019 г.

Ялина канадська. Догляд за ялиною в горщику

Перед новорічними святами великою популярністю користуюється карликова ялинка, яка вирощена в горщику. Якщо за нею правильно доглядати, тоді вона буде тішити Вас та вашу родину хвойним ароматом та неймовірним зовнішнім виглядом всі свята.

Ялина канадська

Догляд
    Першочергово такій ялинці потрібно акліматизуватися до умов в яких вона буде знаходитися. Для цього рослину бажано поставити в саме прохолодне місце в будинку – закрита лоджія, веранда і т.д., де температура вночі не знижується нижче 10 С. Полив повинен бути регулярним, не можна допускати пересушування ґрунту, але й рясний полив не потрібний, земля має бути рівномірно зволоженою.

Ялина канадська

Після цього, новорічне дерево можна на деякий час перенести в приміщення, де б Ви хотіли зустріти свята. Для того щоб рослина почувала себе комфортно, на ніч, рекомендовано повернути рослину назад в те приміщення, де відбувалась акліматизація.

  Зимою ялинка знаходиться в стані спокою, тому до лютого Ви не будете помічати жодних змін.

Ялина канадська

Але після того як новорічні свята пройшли, винесіть ялинку до весни в те саме прохолодне приміщення, де вона буде чекати весняної посадки в стані сну.

Комментариев нет:

Отправить комментарий