вторник, 26 февраля 2019 г.

Гортензія деревовидна «Анабель», посадка та догляд

Гортензія «Анабель» вважається одним із самих популярних сортів, який був відкритий та родом із США. Це листопадний кущ, який за рік дає приріст в 10-15 см у висоту, має високу морозостійкість (до - 40 С). Висота дорослого куща від 250 до 300 см в дикому середовищі, а в культурному 150-200 см.

Гортензія «Анабель

«Анабель» найкраще цвіте на сонячних ділянках без протягів, але й непогано себе почуває в напівтіні. Непогано витримує посуху, але краще слідкувати за поливом, щоб листки не в’яли.
  Цікавим фактом є те, що цей сорт здатний цвісти і зберігати свою декоративність до50 років на одному й тому ж місці.

Посадка

  Найважливішим є правильно підібране місце, завдяки цьому Ви надовго забудете про пересадку на інше місце. В ідеалі – це місце без протягів, без палючого сонця цілий день і напівтінь в першій половині дня. Гортензія любить вологу, тому біля неї поблизу не мають рости дерева та кущі з великою кореневою системою.

Гортензія «Анабель

 «Анабель» необхідно висаджувати в гарно-дренований грунт з нейтральним або кислим рН. При посадці гортензії особливостей немає, просто висаджуєте в грунт та доглядаєте, як при звичайній посадці рослини, але поливати потрібно часто і рясно, поки надземна частина не зміцніє.

Догляд

 Для кращих умов росту та цвітіння гортензії, необхідно удобрювати землю в кінці травня та в перших місяцях червня.
 Після посадки потрібно підтримувати вологість ґрунту за допомогою мульчування, яка захистить кореневу систему від перегріву.

Гортензія «Анабель

Обрізка грає визначну роль в формуванні куща та здоров’ї рослини. Найкращий період – кінець осені. Обрізають лише старі та пошкоджені стебла, які цвіли та укоротити їх до 5 см,  інші просто зрізати.

Комментариев нет:

Отправка комментария