пятница, 5 июля 2019 г.

ЧИ МОЖНА ВІДБІЛЮВАТИ ЗУБИ?


Більшість з нас, спостерігаючи за рекламою зубної пасти, ловили себе на думці: чому ж наші зуби не такі? Причин для зміни кольору зубів декілька. Найпоширенішою є вживання продуктів з барвниками (кава, чай, тютюн, вино та ін.).

Багато хто знає, що зуб має не гладку поверхню, а пористу. Коли ми п'ємо щось "фарбуюче", то барвник потрапляє в пори наших зубів. Зуби змінюють свій колір і набувають небажаніих відтінків.До всьго додаються різні пошкодження зубів, спадковість, вживання антибіотиків, наслідки лікування зубів, зміни, пов'язані з віком.

Як повернути білосніжну посмішку?

Навіть якщо ви чистите зуби не рідше двох разів на день, використовуєте при цьому зубну нитку і полоскання, ви не видаляєте повністю ці речовини. Найбільше проблем доставляють важкодоступні місця.
1. Професійне відбілювання.
На зуби наноситься відбілюючий гель, що містить перекис водню. Потім він активується за допомогою спеціальної лампи або лазера. Наостанок лікар обробляє зуби фтором: це зміцнює емаль. Існують також технології, які не тільки відбілюють зуби, але і відновлюють зубну емаль.

2. Відбілювання в домашніх умовах.
Спочатку стоматолог зробить зліпки ваших щелеп, по яких виготовлять спеціальні пластикові футляри. Їх заповнюють відбілюючим розчином і надягають на зуби на ніч або носять днем протягом 1-2 год. Процедуру слід повторювати регулярно близько двох тижнів. Для курців цей період може виявитися більш тривалим.
Ще один варіант - спеціальні відбілюючі смужки, які клеються на зуби. Однак цей спосіб навряд чи досить ефективний, оскільки не забезпечується відбілювання проміжків між зубами.
Деякі наносять пензликом на зуби відбілюючий гель, який застигає і тримається до тих пір, поки його не змиє слина. Ефект стає помітним через 10-14 днів, але зуби все одно не будуть виглядати так само ідеально, як при професійному відбілюванні.

3. Відбілюючі зубні пасти.
Іноді зуби дійсно стають білішими, але слід пам'ятати, що до їх складу входять розчинники, які можуть надати руйнівну дію на зубну емаль.

4. Народні засоби.
Наші бабусі полоскали рот лимонним соком, натирали зуби внутрішньою стороною лимонної кірки або березової золою, змішаної з сіллю. Також використовували соду або річковий пісок.

Комментариев нет:

Отправить комментарий