вторник, 31 марта 2020 г.

ДЕЯКІ КУРОРТИ ГРУЗІЇ

Бакуріані. Гірськокліматичний курорт Бакуріані, який входить в орбіту курортів Боржомської національного парку, привертає до себе відпочиваючих протягом усього року. Знаходиться він висоті 1700м., На північних схилах Тріалетського хребта у Бакуріані, столицю зимового спорту Грузії, з Боржомі можна потрапити проїхавши 35 кілометрів на гірському поїзді (Зозулі). Бакуріані зацікавить туристів своїми гірничо-лижними трасами, канатною дорогою, спортивними і лікувально-оздоровчими базами, послугами готелів. Взимку він служить місцем відпочинку для любителів гірськолижних видів відпочинку, влітку - зачаровує відпочиваючих кришталевої чистоти повітрям, який виділяють знамениті хвойні ліси. Навколишня зона національного парку включає в себе, різноманітні природні ландшафти, історичні та архітектурні пам'ятки, місця відпочинку та населених пунктів. Бакуріані, один з найпопулярніших курортів Грузії.

Бахмаро. Високогірний кліматичний, лісовий курорт в Чохатаурському районі Грузії, в 80 км від залізничної станції Самтредіа. Розташований на південних схилах Егрісского хребта, на висоті 2020 м. Внаслідок повітряних течій, що проникають з Чорного моря (50 км по прямій лінії), курорт поєднує риси гірського і морського (середня температура січня -6 ° С, липня +13 ° С) курортів; опадів близько 1400 мм в рік, що робить його сприятливим для лікування .Медичні показання: захворювання органів дихання, не туберкульозного характеру, недокрів'я, невростенії, лімфаденіт. Санаторії, будинок відпочинку, пансіонат, поліклініка. Сезон - з травня по вересень.

Бальнеокліматичний курорт Ахалбада. Містечка з такою назвою розкидані по всій території Грузії, але це має свою історію. Знаходиться воно на висоті 760 м. над рівнем моря, в 18 км. від знаменитого курорту Боржомі і є не менш значущим кліматичне - бальнеологічним курортом Грузіі. Рівний клімат, м'яке тепле повітря, з малою кількістю снігу і прохолодний, в міру сухий влітку роблять це місце привабливим для відпочиваючих повітря і гідрокарбонат-сульфато-натрієве термальні води (32 * 0), роблять благотворний вплив на хворих дітей з хронічними захворюваннями дихальних органів. Цікаво це місце буде і тим хто любить поподорожувати по історичних місцях, в джерелах воно згадується з другої половини XIII століття, воно було маленьким містечком, але не дивлячись на це його зручне географічне положення робило його досить значимим, як в стратегічному, так і в торговому відносинах. . У 1260 році близько містечка Ахалдаба відбулася битва між монгольськими і грузинськими військами, квішхетская битва. Досі збереглися руїни стародавньої Ахалдабської фортеці, споруди якої датуються десятим століттям

Гірський бальнеокліматичний курорт Бешумі. Аджарія є одним з найкрасивіших і найдавніших куточків Грузії. Аджарія розташована в південно-західній частині Грузії, на узбережжі Чорного моря. Південна частина межує з Туреччиною і проходить вздовж Чанского і Шавшетских хребтів, а зі сходу з Арсенским хребтом і його отрогами. Площа Аджарії 2,9 км.кв., що становить 4,2% від території всієї Грузіі. Населення одне 400т.ч. Основная частина республіки зайнята горами, передгір'ями і глибокими ущелинами. На прибережній низовині вологий, субтропічний клімат. Зима тепла, а літо жарке. В високогір'ї - зима в міру холодна, а літо - коротке і тепле. На прибережній смузі середня річна температура дорівнює + 26 ° C, а температура води в морі +23- 24 ° C. Столиця Аджарії — Батумі. Курорт Бешумі, є гірським кліматичним курортом, який розташований на висоті 1930 м. над рівнем моря, в районі Годердзського перевалу. Головний лікувальний фактор екологічно чисте повітря, гірський клімат, велика інтенсивність ультра-фіолетового випромінювання, джерельні і мінеральні води, багата флора.

Комментариев нет:

Отправка комментария