среда, 6 мая 2020 г.

DzieńUśmiech Najprawdopodobniej słyszałeś więcej niż raz o tym, jak ważny jest uśmiech, ale jak mówią: „zdrowy rozsądek jest bardzo rzadkim zjawiskiem”. Staram się zawsze uśmiechać w ciągu dnia. I wierzcie mi, to nie tylko sprawia, że ​​jestem szczęśliwszy, ale także pomaga innym ludziom się uśmiechać.

Podkreśl najważniejsze. Staram się nie zwracać uwagi na zadania, które muszą zostać wykonane w trybie pilnym, ale nie są znaczące. Przede wszystkim musisz wykonać ważne zadania. Naucz się ustalać priorytety.

Nie składaj zbyt wielu obietnic; lepiej po prostu złóż. W pracy staram się robić wszystko maksymalnie, zwracam uwagę na detale i detale, które dużo tracą. Przed każdym zadaniem stawiam określone terminy, a gdy to możliwe, staram się poradzić sobie ze wszystkim z góry.

Być aktywnym. Być aktywnym oznacza przejąć inicjatywę i wziąć odpowiedzialność za to, co się wydarzyło. Ilekroć chcę, aby coś się wydarzyło, zadaję sobie pytanie: „Co mogę zrobić, aby tak się stało?”

Jeść dobrze. Zastąp frytki, słodycze i czekoladki owocami, warzywami (marchewka i seler, nawiasem mówiąc, doskonale żuj) i orzechami.

Bądź bliżej natury: aby czuć się dobrze, dobrze byłoby spędzić czas na świeżym powietrzu. W dni powszednie próbuję wyjść na lunch.

Bądź w kontakcie z przyjaciółmi. Staram się wysyłać SMS-y do moich znajomych każdego dnia. Wydaje mi się, że to świetny sposób na pozostawanie w kontakcie, nawet jeśli wszyscy jesteśmy bardzo zajęci.

Zebrać. Staram się zaoszczędzić co najmniej 10% pensji. Najlepszym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy jest zmniejszenie dziennego limitu.

Комментариев нет:

Отправка комментария