суббота, 23 мая 2020 г.

Ляльки і діти

Ляльки і діти


Лялька - найулюбленіша іграшка для багатьох дітей. Причому для різних вікових категорій різні ляльки.

Найменші дівчатка з одного до трьох років люблять що б лялечка була м'яка, музична, бажано з волоссячком з ниток. У цьому віці дитина спить з нею обнявшись і укрившись ковдрою, слухає пісеньки, або віршики, або ж фрази які видає іграшка при натисканні на живіт або ручку.

Дорослішаючи дівчатка хочуть купати ляльок, годувати, сповивати, міняти одяг. Ідеально для цього підходять пупси без волосся і батарейок з травною системою такі як Baby Born. 

Малятку дуже хочеться про когось дбати і відчути себе в ролі мами. Іноді батьки дивуються наскільки дбайливо їх донечка укладає пупса в ліжечко або коляску, вкриває ковдрою і ніжно цілує в щічку. Уже з цього часу в ній формується відповідальність за майбутню дитину розвивається і зароджується батьківське почуття. Пупсик для малюка - не тільки дочка чи синок, але і партнер по спілкуванню в грі.

У дошкільному віці дитина вивчає поведінку дітей і дорослих, їх взаємини і за допомогою ляльок програє різні ситуації. Вже не сама дитина грає роль мами а Барбі, Кен - тато, а меленькая лялечка їх дитина. 

За допомогою уяви вони вирішують проблеми в лялькової сім'ї, облаштовують їм побут в ляльковому будиночку за допомогою маленьких меблів і побутової техніки. З ляльками вони мріють про принца, про любов, про сім'ю. 

У цих здавалося б простих іграх дівчатка програють ситуації з казок і мультиків де добро завжди перемагає зло. Так само лялька-лікар або кухар, або продавець може підштовхнути дитину у виборі професії в майбутньому. 

Через ляльковий світ діти входять в життя повноправними членами суспільства.

Комментариев нет:

Отправка комментария