пятница, 10 января 2020 г.

18 Фото реальності, яку ховають від Тебе

Це вже відомо, що коров'яче молоко погано для вас, але все більше і більше людей починають розуміти, що молоко ще гірше для корів, що використовуються в його виробництві.
Нижче наведені 18 причин, чому ніхто ніколи не повинен пити коров'яче молоко.

1. В корів виробляється молоко з тієї ж причини, що і в людей - годувати дітей.2. Щоб зберегти потік молока, корови штучного запліднюються щороку.3. Десять місяців по тому, їх телята народжуються, і між ними миттєво утворюється сильний зв'язок.4. Але вони не будуть мати багато часу разом.5. Як правило, після 1-3 днів, їх дітей забирають від них, що спричиняє для корови й теля шок і кризу.6. Вони ніколи не будуть бачити один одного знову.7. Телят чоловічої статі, як правило, продають на виробництво телятини.8. Там вони зберігаються в крихітних ящиках, щоб тримати їх плоть ніжною.9. Вони будуть убиті через кілька жалюгідних місяців життя.10. A телятa жіночої статі, швидше за все, підуть по стопах своїх матерів в молочну промисловість.11. Але спершу, їм зружуть роги.12. Зрізання ріг це процедура, в якій у корів роги видаляють за допомогою пилки, гострих проводів, гарячих прасок, гільйотинних кусачок або їдких хімічних речовин.13. Це дуже боляче.14. Корови проводять залишок свого життя, як молочні машини, змушені виробляти в 4,5 рази більше, ніж природньо для їх теляти.15. В природі, корови можуть жити до 20 років.16. Але корови, використовувані для молока, як правило, забивають на низькосортне м'ясо, коли їм близько 4 років через те, що починають замість 25л\день давати 6л\день.17. Це означає, що чотири роки повторного штучного запліднення, інфекцій у вимені, а також травми після розлучення з їх телятами незабаром після народження.18. Коли ви купуєте молочні продукти, ви підтримуєте цей цикл жорстокості.Не дозволяйте молочної промисловості розглядати цих розумних, чутливих тварини, як товар, а не живих істот. Корови заслуговують кращого. Будь ласка, не купуйте молочні продукти .
Спробуйте стати веганом сьогодні і насолоджуватися широким розмаїттям смачних веганських, рослинних молочних продуктів, сирів з різними смаками і жоден без жорстокості.

Комментариев нет:

Отправить комментарий