пятница, 1 марта 2019 г.

Дитяче харчування

Навчіться не помічати поганого апетиту дитини.    Не реагуйте хворобливо на те,що дитина мало їсть і демонстративно відсуває тарілку. Не хоче їсти — спокійно і по — дружньому відпустіть її з — за столу, хай терпить до вечері. Врешті здоровий інстинкт візьме своє і їсти захочеться. Не підгодовуйте дитину в проміжках навіть тоді, якщо вона попросить їсти. Лагідно поясніть, що їсти треба у відве­дений для цього час. Вечерю у такому разі зробіть дещо раніше. На апетит впливає і зміна обстановки..
Сміливо довіряйте здоровому інсти­нктові, закладеному самою приро­дою. Давайте тільки ту кількість їжі, що її з’їдає дитина із задоволенням. Здорова   дитина   здебільшого   споживає стільки, скільки потрібно для її організму. Своєчасно включайте в раціон дитини різноманітні страви, рекомендовані для її віку.
Дотримуйтесь режиму харчування. Пам’ятайте, що апетит частково залежить від сервірування столу, естетичного оформлення страв, уміння дитини користуватися  ложкою,  виделкою,  володіння елементарними навичками культури споживання їжі. 
                                               Дитяче харчування
Основними  джерелами  рослинного білка є хліб, крупа, макарони. Важливу роль відіграють жири. Вони є пластичним матеріалом, слугують розчинниками  Вітамінів А і Д. Але надмір жирів шкідливий, бо сприяє порушенню обміну речовин, погіршенню засвоєння білка, іноді викликає розладів травлення. Жири як і вуглеводи є джерелом поповнення енергії. Основними джерелами рослинного білка є хліб, крупа, макарони.
Вуглеводи – основний матеріал для енергії  м’язової діяльності. Велика їх кількість є в овочах,  фруктах, ягодах та соках, молоці, у вмісті яких є багато глюкози і фруктози. У щоденному раціоні дитини мають бути вітаміни. Недостатня їх кількість різко погіршує стан здоров’я, ріст і розвиток організму.
У дитячому харчуванню мають враховуватися якісні показники білків. Найцінніші і найкорисніші  для  росту  дитини — тваринний білок. Достатня його кількість є в м’ясі, рибі, молоці, яйцях.

Комментариев нет:

Отправка комментария