пятница, 3 апреля 2020 г.

Літо, сонце, засмага ...

Отримати гарну засмагу - мрія кожної жінки. Але, на жаль мрії самі по собі не збуваються до них потрібно прагнути. Ми розповімо Вам кілька рецептів ідеального засмаги.

Засмага - це зміна кольору шкіри під впливом ультрафіолетових променів. Потрібно вміти правильно засмагати на сонці, остерігатися опіків, які можуть привести до проблем зі здоров'ям, до утворення пігментних плям і інших нехороших наслідків.

Надмірне перебування на сонці це не так вже й корисно, особливо людям зі світлою шкірою, тим, у кого багато родимок на тілі і пігментних плям. Так як сонячні промені можуть спровокувати ряд серйозних захворювань. Для таких людей правильний вибір це крем автозагар. Ну а для тих, хто любить поніжитися на сонечку, будуть корисні наші поради.

Перше. Не виходьте на сонце без панами і сонцезахисних окулярів. Користуйтеся сонцезахисними кремами, особливо в перші дні перебування на сонці. Найбільш уразливі для сонця місця це ніс, груди і плечі.

Друге. Найнебезпечніше час для засмаги це з 12 до 16 годин. Постарайтеся засмагати до 11 годин для отримання максимально гарної засмаги, інший же час проведіть в тіні, повірте, загар знайде Вас і там.

Третє. Щоб загар був рівномірним, і не було опіків міняйте розташування тіла кожні 5-10 хвилин. Постійно змащуйте тіло сонцезахисним кремом, навіть якщо Ви заходите в воду, оскільки вода пропускає ультрафіолет.

Четверте. Після засмаги обов'язково обполосніть шкіру прохолодним душем і нанесіть зволожуючий лосьеном, це врятує Ваше шкіру від лущення.

А для тих, хто вирушає на відпочинок з маленькими дітьми, хочу сказати, що категорично не можна дітям до 2-х років перебувати на відкритому сонці, вони повинні перебувати в тіні. Не забувайте також про дитячі сонцезахисні креми з максимальним ступенем захисту.

Літо - пора відпусток, гарного настрою і відпочинку. Тому постарайтеся провести його з користю для себе і свого здоров'я.

Комментариев нет:

Отправить комментарий